Ana Sayfa / Haberler / Ak Parti Mersin Milletvekili Özkan’dan Başkan Dinçer’e ziyaret

Ak Parti Mersin Milletvekili Özkan’dan Başkan Dinçer’e ziyaret

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti.
 
Ziyarette, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemince covid 19 salgınından zarar gören esnaf ve sanatkarlara yönelik verilen destekler hakkında bilgi paylaşımında bulunarak, esnafa yönelik destek ve hizmetlerinin artarak devam edeceğini söyledi.
 
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, esnafın içinden çıkan Mersin Milletvekili Hacı Özkan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Dinçer, “ İçimizden çıkan sayın Milletvekilimiz, bizlerin her sorununda, her isteğimizde, her talebimizde yanımızda oldu. Bizlerin Ankara’da temsilcisi olan Sayın Vekilimiz, Bakanlıklarda, bürokraside ne zaman bir sorunla karşılaşsak, çözümü konusunda bizlere destek oldu. Her konuda bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın Vekilimize esnafımızın sorunlarına olan duyarlılıkları ve destekleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Benzer Haber

Mersin’de Ahilik Haftası kısıtlamalı olarak kutlandı

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince bu yıl 28. Gerçekleştirilen Ahilik Kültürü Haftası etkinlikleri, Covid …