Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Anamur Esnaf Odası’nda “Özkan Poçulu” dönemi

Anamur Esnaf Odası’nda “Özkan Poçulu” dönemi

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda mevcut başkan Ahmet Çetin’in aday olmadığı olağan genel kurul toplantısında üç başkan adayının yarıştığı genel kurulunda zafere ulaşan isim Özkan Poçulu ve ekibi oldu. Kullanılan 1680 oydan 775 oyu hanesine yazdıran Özkan Poçulu ve ekibi yeni hizmet dönemi için işbaşına getirildi.

Anamur Esnaf Odası’nın olağan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili, Erdemli  Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan,  Mezitli Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç,Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak,Bozyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Alaattin Yaşar, Bozyazı Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Keskinaslan, Anamur TSO Başkanı Feridun Torunoğlu ile siyasi parti temsilcileri ve oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer getirilirken, divan teşekkülünü ise Uçal Mavili, İsmet Erdoğan, Alaattin Yaşar ve Mustafa Köç oluşturdu. Saygı duruşu ve istiklal marşı sonrası Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından okunan gündem maddeleri genel kurulca oybirliğiyle kabul gördü. Oda genel sekreteri tarafından geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile tahmini bütçenin okunduğu genel kurulda, okunan raporlar yönetim ve denetim kurullarının ibrası ile birlikte oybirliğiyle kabul edildi.

Ardından seçimlere geçildi. Ahmet Özdemir, Özkan Poçulu ve İbrahim Ateş’in başkanlık için yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen delegeler, Poçulu ve ekibinde karar kıldı. Kullanılan 1680 oydan 775 oyu hanesine yazdıran Özkan Poçulu ve ekibi yeni hizmet dönemi için işbaşına getirildi. Özkan Poçulu Başkanlığındaki Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Nuhrettin Demir, Hüseyin Karahan, Mehmet Gürgen, Özkan Mert, Hasan Ali Irmak, Nail Melek, Emiş Demir Yılmaz, Murat Ali Deniz, Salih Öztaş, Ahmet Ballıoğlu yönetim kurulu olarak; Özcan Özaltun, Veli Keleş, Kadir Yurdacan ise denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …