Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Aydıncık Esnaf Odası’nda Mithat Akıncı güven tazeledi

Aydıncık Esnaf Odası’nda Mithat Akıncı güven tazeledi

Aydıncık Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Mithat Akıncı ve ekibi bir hizmet dönemi için daha göreve getirildi.

Aydıncık Düğün Salonun’da yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer,  Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dağdelen, Mersin Berberler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Tarsus Fotografçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Anamur Şöförler Odası Başkanı Batuhan Çıtırkı Gülnar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zeynel Nar, Bozyazı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Keskinaslan, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Aydıncık Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Ertuğrul Kocaoğlu, Bozyazı Esnaf Odası Başkanı Abdulgani Martin, Gülnar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ayhan Ay, Gülnar Esnaf Kredi Kefalet Kop. Başkanı Ramazan Çetin ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan kuruluna ise Uçal Mavili, Doğan Gündüz, Nihat Dağdelen ve Zeynel Nar’ın getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından okunan gündem maddelerinin oy birliğiyle kabul edildiği genel kurul, odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile tahmini bütçesi okunması ile devam etti. Okunan raporlar yönetim ve denetim kurullarının ibrası ile birlikte oy birliğiyle kabul edildi.

Daha sonra seçimlere geçildi. üyelerinin güven oyu verdiği Mithat Akıncı Başkanlığındaki Aydıncık Esnaf ve Sanatkarlar Odasında Zeki Yel, Mehmet Göktaş, Azim Gökmen, Mehmet Yılmaz, Ramazan Çukur, Nurettin Gökulu yönetim kurulu; Osman Pınar, Ünal Ünüvar ve Mustafa Uzun denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …