Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Aydıncık Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nda Ertuğrul Kocaoğlu  güven tazeledi

Aydıncık Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nda Ertuğrul Kocaoğlu  güven tazeledi

Aydıncık Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Ertuğrul Kocaoğlu  ve ekibi bir hizmet dönemi için daha göreve getirildi.

Aydıncık Düğün Salonun’da yapılan genel kurul toplantısına Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer,  Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dağdelen, Mersin Berberler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Tarsus Fotografçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Anamur Şöförler Odası Başkanı Batuhan Çıtırkı Gülnar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zeynel Nar, Bozyazı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Keskinaslan, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Aydıncık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mithat Akıncı,, Bozyazı Esnaf Odası Başkanı Abdulgani Martin, Gülnar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ayhan Ay, Gülnar Esnaf Kredi Kefalet Kop. Başkanı Ramazan Çetin ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan kuruluna ise Nihat Dağdelen, Uçal Mavili, Ali Keskinaslan ve Zeynel Nar’ın getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem tahmini bütçesi okundu. Okunan raporlar yönetim ve denetim kurullarının ibrası ile birlikte kabul edildi.

Daha sonra ise seçimlere geçildi. üyelerinin güven oyu verdiği Ertuğrul Kocaoğlu Başkanlığındaki Aydıncık Şoförler ve Nakliyeciler Odasında Mehmet Ali Kara, Ahmet Duman, Hacı Ali Azgın, Mustafa Kuş, Mustafa Kıymaç, Nazif Kale yönetim kurulu; Zeki Deveini, Ümit Aktan ve Tuncay Karagöz Denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …