Ana Sayfa / Haberler / Başkan Sarı’dan İl Emniyet Müdürü Aslan’a ziyaret

Başkan Sarı’dan İl Emniyet Müdürü Aslan’a ziyaret

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Sarı, Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’a nezaket ziyaretinde bulunarak, başarı dileklerini iletti.

Ziyaretinde, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’ın ilimizde görev aldığı günden bugüne ortaya koyduğu başarılı çalışmalar ile kentimizin huzurlu ve güvenli bir kent olmasında büyük katkı sahibi olduğuna vurgu yapan Başkan Sarı, “ Esnafımız ile halkımızın can ve mal güvenliğinin korunmasında, toplumda huzur ve güven ortamının tesis edilmesinde üstlendiği görevi başarıyla yerine getiren  İl Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum. İlimizde dirlik ve düzeni , asayiş ve huzuru sağlamada özverili bir çalışma sergileyen emniyet güçlerimizin sayesinde bugün kentimizin sokaklarında, rahat, huzurlu ve güvenli bir şekilde dolaşıyoruz. Bu huzur ve güven ortamını tesis etmelerinden dolayı il Emniyet Müdürümüz Mehmet Aslan nezdinde tüm polis teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’da Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Sarı ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Aslan “ Halkımızın ve esnafımızla birlikte tüm kentin huzur ve güvenliğini sağlama konusunda polis teşkilatımız 7/24 görev başındadır. Polisimiz bu zorlu görevi yerine getirirken, esnafımızın ve halkımızın kendilerine gösterdiği destek ve güvenden büyük memnuniyet duymaktadır” dedi.

Ziyarette Başkan Sarı’ya Birlik yönetim kurulu üyeleri Faruk Dalkılıç, Hüseyin Yalın, Birlik Disiplin Kurulu Başkanı Erdal Pekmez ve Mersin Geri Dönüşümcüler Odası Başkanı Hasan Koçyiğit eşlik etti.

Benzer Haber

ÇETKODER’den Başkan Sarı’ya takdir belgesi

Mersin Genel Merkezli Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneğince, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği …