Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Bozyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Nöbet Değişimi

Bozyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Nöbet Değişimi

Bozyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda iki listenin yarıştığı genel kurulunda son sözü söyleyen delegeler Abdulgani Martin ve ekibinde karar kıldı.
 
Bozyazı Düğün Salonun’da yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Anamur Belediyesi Başkan Yard. Ahmet Çetin, Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan,Gülnar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zeynel Nar, Bozyazı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Keskinaslan, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Aydıncık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mithat Akıncı, Aydıncık Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Ertuğrul Kocaoğlu, Gülnar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ayhan Ay.ile oda üyeleri katılım gösterdi.
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Uçal Mavili İsmet Erdoğan, Zeynel Nar ve Ali Keskinaslan ise divan üyeliklerine getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından çalışma raporu okundu. Hesap raporu ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçenin okunarak genel kurulca oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.
 
Mevcut başkan Alaattin Yaşar ile Abdulgani Martin’in listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen delegeler Başkan Martin ve ekibinde karar kıldı. Bozyazı esnafından güven alan Abdulgani Martin ve ekibi yeni hizmet dönemi için işbaşına getirildi. Abdulgani Martin Başkanlığındaki Bozyazı Esnaf ve Sanatkarlar Odasında Cafer Asa, Muharrem Oktan, Hülya Sağdemir, Muhammet Türkmen, Hakan Duru, Ahmet Özaydın Yönetim kuruluna, Özgür Şen, Ergün Zor, Onur Baruten denetim kuruluna getirilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …