Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Bozyazı Şoförler Odası’nda Başkan Ali Keskinaslan’la yola devam

Bozyazı Şoförler Odası’nda Başkan Ali Keskinaslan’la yola devam

Bozyazı Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Ali Keskinaslan ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi.
 
Belediye Düğün Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Anamur Belediyesi Başkan Yard. Ahmet Çetin, Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan,Gülnar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zeynel Nar, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu, Aydıncık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mithat Akıncı, Aydıncık Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Ertuğrul Kocaoğlu ile oda üyeleri katılım gösterdi.
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Talat Dinçer Divan üyeliklerine ise Uçal Mavili, İsmet Erdoğan, Zeynel Nar getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşı sonrası Divan Başkanı Dinçer tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi.
 
Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Oda Başkanı Ali Keskinaslan’ın ardından okunan geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçe oy birliğiyle kabul edildi.
Daha sonra ise seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Ali Keskinaslan Başkanlığındaki Bozyazı Şoförler ve Nakliyeciler Odasında Yaşar Kılınç, Durali Navgasın, Hasan Yıldız, Gökhan Zor, Mustafa Yıldız ve Sercan Tunç yönetim kurulu üyeliklerine; Ahmet Uysal, Sakine Balcı Şen, Ersoy Keklik ise Denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …