Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Çamlıyayla Esnaf Odası’nda Başkan Sakallı güven tazeledi

Çamlıyayla Esnaf Odası’nda Başkan Sakallı güven tazeledi

Çamlıyayla Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin güven oyu verdiği Mehmet Emin Sakallı ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.

Oda hizmet binasında yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler Ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Tarsus Briketçiler Ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez,Tarsus 1 Nolu Ekk Başkanı Mahmut Şahin, Siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar İle Üyeler Katılım Gösterdi.

Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise Duran Şen, Nail Uçak, Cumali Taş’ın oy birliğiyle getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Divan Başkanı tarafından okunan gündem maddeleri genel kurulca oy birliğiyle kabul gördü. Oda Başkanı Mehmet Emin Sakallı tarafından yapılan açılış konuşması sonrası okunan odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu ile gelecek dönem tahmini bütçesi, yönetim ve denetim kurullarının ibrası ile birlikte kabul edildi. Raporların kabul edilmesi sonrası gündem dışı konuşan Divan ve Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, esnaf sanatkarları ilgilendiren gelişmelerle ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Daha sonra ise İlçe Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı konuşma yaparak genel kurulun hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundular.

Daha sonra ise seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinin güven oyu verdiği Başkan Emin Sakallı bir hizmet dönemi için daha göreve seçildi. Sakallı Başkanlığındaki Çamlıyayla Esnaf Odasında Alaaddin Tıraş, Durmuş Kale, Fatih Çemrek, Osman Akkaya, Emin Acer, Durmuş Güleç yönetim kurulu; Durmuş Yetiş, Özen Yıldız ve Hüseyin Çiğdem Denetim kurulu olarak görev aldı

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …