Ana Sayfa / Haberler / Dinçer “Yaralarımızı birlikte saracağız”

Dinçer “Yaralarımızı birlikte saracağız”

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Aydıncık bölgesinde çıkan yangın felaketi nedeniyle Aydıncık Esnaf Odası Başkanı Mithat Akıncı ve Aydıncık Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Ertuğrul Kocaoğlu ile yangından zarar gören bölge halkına ve esnaf sanatkarlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Uçal Mavili , İsmet Erdogan Erdoğan ve Mustafa Köç’ün eşlik ettiği Başkan Dinçer, oda başkanları ve esnaf sanatkarlara geçmiş olsun dileklerini ileterek ” Ciğerlerimizi yakan yangın dört gün süren çalışma sonrası kontrol altına alınabildi. Ben hem sizlere geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hemde bu felaketin kontrol altına alınmasında emeği geçenler minnet duygularımı iletiyorum. Dileğimiz bu olayların bir daha yaşanmaması. Artık yaralarımızı birlikte sarma zamanı. Bölgemizdeki vatandaşlarımızı ve tüm canlıları etkilen bu yangın felaketinin yaralarının sarılması için ilçemizde kurulu oda başkanlarımızla birlikte ağaçlandırma kampanyasına öncülük ederek, ormanlarımızı hep birlikte yeniden yeşerteceğiz” dedi.
 
Dinçer, daha sonra ise Aydıncık Esnaf Odası Başkanı Mithat Akıncı ve Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Ertuğrul Kocaoğlu ve Birlik yöneticileri Uçak Mavili, Ismet Erdoğan ve Mustafa Köç ile birlikte yangın bölgesinde incelemelerde bulunarak yangından etkilenen esnaf sanatkarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Dinçer ev ve işyerleri zarar gören esnafın zararların karşılanması ıçın TESK nezdinde gerekli girişimde bulunacaklarınin altını çizdi.
 

Benzer Haber

İstiklal Caddesi cazibe merkezine dönüştürülecek

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in merkez ilçe Akdeniz’in kalbi …