Ana Sayfa / Haberler / Emniyet Müdürü Şahne’ye hüzünlü veda

Emniyet Müdürü Şahne’ye hüzünlü veda

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Valiliği himayesinde, Mersin TSO ev sahipliğinde İzmir Emniyet Müdürlüğüne atanan İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne adına düzenlenen veda gecesine katılım gösterdi.
 
Mersin Valisi Ali İhsan Su, Milletvekilleri, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin TSO Başkanı Ayhan Kızıltan, Meclis başkanı Hamit İzol, Kamu Kurumu Yöneticileri, Odalar ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, MTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Meslek Komitesi Başkanlarının katıldığı veda yemeğinde duygusal anlar yaşandı. Veda konuşmalarının ardından katılımcılar Şahne adına hazırlanan kısa film gösterimini izledi. Gece, Şahne’ye sunulan plaket ve çiçeklerin ardından kesilen pasta ile sona erdi.
Başkan Dinçer, kentimizin her köşesinde huzur, güven ve asayişin sağlanmasında en büyük payın sahibi Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’nin sosyal projelere de imza atarak ilimizin gelişimine katkı sağladığına vurgu yaptı. Dinçer, Mehmet Şahne’ye izmir’deki yeni görevinde başarılar dileyerek, “Gönlümüz ve kapımızın sonuna kadar açık olduğu sayın müdürümüze İzmir’deki yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Benzer Haber

Mersin’de Ahilik Haftası kısıtlamalı olarak kutlandı

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince bu yıl 28. Gerçekleştirilen Ahilik Kültürü Haftası etkinlikleri, Covid …