Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Erdemli Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Başkan “Halil Metik” güven tazeledi

Erdemli Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Başkan “Halil Metik” güven tazeledi

Erdemli Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın üç başkan adaylı genel kurul toplantısında mevcut başkan Halil Metik ve ekibi zafere ulaşan isim oldu. Halil Metik ve ekibi  üyelerinin güven oyu ile bir hizmet yılı için daha vize aldı.

Alyans Düğün Salonu’nda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak,Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz,Erdemli Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Orhan Güler,Tömük Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz Tarsus Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Tömük Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Öztemur, siyasi parti temsilcileri ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Oy birliğiyle Divan başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in, divan heyetine ise Veysel Sarı, Uçal Mavili, İsmet Erdoğan ve Nihat Dağdelen’in getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Erdemli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Metik’in açılış konuşmasıyla başlayan genel kurulda Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okunan geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçe genel kurul üyelerince oy birliğiyle kabul gördü daha sonra seçimlere geçildi.

Halil Metik, Mehmet Bulut ve Fikret Şen’in başkanlık için yarıştığı genel kurulda ipi göğüsleyen taraf mevcut başkan Metik ve ekibi oldu. Kullanılan 2022 oydan 1115 oyu hanesine yazdıran Halil Metik yeniden odanın başkanlığına seçilirken, Necati Uğuz, Emin Göksel, Ahmet Aksay, Muhsin Serin, Hakan Demir, Celalettin Akbuz, İbret Gücüş, Adem Güp, Burhan Erol, Orhan Çetin yönetim kuruluna, Ahmet Taş, Akif İlvan, Veysel Taner Denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …