Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Erdemli Şoförler Odası’nda Başkan Güler’e güven oyu

Erdemli Şoförler Odası’nda Başkan Güler’e güven oyu

Erdemli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın iki adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulunda ipi göğüsleyen taraf mevcut başkan Orhan Güler ve ekibi oldu. Güler ve ekibi bir hizmet dönemi için daha üyelerinden güven oyu aldı.

Erdemli Alyans Düğün Salonu’nda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Tarsus Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak,Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Erdemli Esnaf Sanatarlar Odası Başkanı Halil Metik, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Tömük Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Öztemur, siyasi parti temsilcileri ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Divan Başkanlığına oy birliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in getirildiği genel kurulda, divan heyeti ise Uçal Mavili, İsmet Erdoğan, Mustafa Köç ve Nihat Dağdelen’den oluştu. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Divan Başkanı Dinçer tarafından okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Oda Başkanı Orhan Güler’in açılış konuşması sonrası okunan geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem tahmini bütçe, genel kurul üyelerinden oy birliğiyle kabul gördü. Gündem maddelerinin sona ermesi sonrası genel kurula esnaf ve sanatkarları ilgilendiren son gelişmelerle ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Daha sonra ise seçimlere geçildi. Mevcut Başkan Orhan Güler ile Yasin Gürsoy’un listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen genel kurul üyeleri Güler ve ekibinde karar kıldı. Güler başkanlığındaki Erdemli Şoförler Odasında Ömer Kale, Murat Erdoğan, Mahmut Cırık, Ali Yıldız, Mahmut Yıldız ve Abdurrahman Sarıbaş yönetim kurulu, İbrahim Arslan, Musa Alagöz Durhasan Yıldırım denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …