Ana Sayfa / 2018 Genel Kurullar / Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler Odası’nda “Ayhan Ay”dönemi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut başkan Ali Çalışkan ile Ayhan Ay’ın listelerinin yarıştığı genel kurulda zafere ulaşan isim Ayhan Ay ve ekibi oldu.

Gülnar Belediye Düğün Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Uçal Mavili, İsmet Erdoğan, Birlik Denetim Kurulu üyesi Yılmaz Kaya, birlik Disiplin kurulu üyesi Zeynel Nar, Aydıncık Şoförler Odası Başkanı Ertuğrul Kocaoğlu, Aydıncık Esnaf Odası Başkanı Mithat Akıncı, Gülnar EKK Başkanı Ramazan Çetin ile siyasi parti temsilcileri ve üyeler katılım gösterdi.
Oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan kuruluna ise Uçal Mavili, İsmet Erdoğan, Yılmaz Kaya, Zeynel Nar ve İrfan Oturmuş’un getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Divan Başkanı tarafından okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu ile gelecek dönem tahmini bütçenin de okunarak, yönetim ve denetim kurullarının ibrasıyla birlikte kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.
Mevcut Başkan Ali Çalışkan ile Ayhan Ay’ın listelerinin yarıştığı genel kurulda değişimde kara kılan Gülnar şoför esnafı Ayhan Ay ve ekibini işbaşına getirdi. Kullanılan 88 oydan 53 oyu hanesine yazdıran Ayhan Ay odanın yeni başkanı olurken, Ali Çalışkan ve ekibi 35 oyda kaldı. Ayhan Ay Başkanlığındaki Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odasında İrfan Oturmuş, Cavit Kırıt, Resul Kurar, Abdurrahman Tan, Mustafa Çal ve Yusuf Kurşun yönetim kurulu; Ayhan Divrik, Mustafa Sumak ve Mehmet Gök denetim kurulu olarak görev aldı.

[Not a valid template]

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …