Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nda Ayhan Ay Güven Tazeledi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nda Ayhan Ay Güven Tazeledi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Ayhan Ay ve ekibi bir hizmet dönemi için daha göreve getirildi.
 
Gülnar Belediye Düğün Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili, Erdemli Oto Sanatkarlar ve Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dağdelen, Mersin Berberler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Gülnar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zeynel Nar, Aydıncık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mithat Akıncı, Aydıncık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mithat Akıncı Gülnar Esnaf Kredi Kefalet Kop. Başkanı Ramazan Çetin ile oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan kuruluna ise Uçal Mavili, İsmet Erdoğan, Nihat Dağdelen, Zeynel Nar’ın getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Divan Başkanı tarafından okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu ile gelecek dönem tahmini bütçenin de okunarak, yönetim ve denetim kurullarının ibrasıyla birlikte kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.
 
Daha sonra ise seçimlere geçildi. üyelerinin güven oyu verdiği Ayhan Ay Başkanlığındaki Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odasında İrfan Oturmuş, Cavit Kırıt, Resul Kurar, Abdurrahman Tan, Mumin Kırıt, Tahsin Uğur yönetim kurulu; Mustafa Sumak Mehmet Gök ve İbrahim Özer denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …