Ana Sayfa / Haberler / Jandarma Komutanı Tuğgeneral Atasoy’dan Başkan Sarı’ya ziyaret

Jandarma Komutanı Tuğgeneral Atasoy’dan Başkan Sarı’ya ziyaret

Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Sarı’ya iade-i ziyarette bulunarak, başarı dileklerini iletti.

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Sarı, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Atasoy’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Ziyarette teşkilatlanmanın yapısı hakkında bilgi paylaşımında bulunan Başkan Sarı, “ İl genelinde 69 meslek odası ve bu meslek odalarına kayıtlı 55 bin esnaf ve sanatkarlara hizmet vermekteyiz. Bir yandan esnaf ve sanatkarlarımıza karşı görev ve sorumluluklarımızı yerine getirirken, diğer taraftan da kamu kurum ve kuruluşlarla olan dialoglarımızı da en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz” dedi.

Birlik Başkan Vekili Nihat Dağdelen, Birlik Disiplin Kurulu Başkanı Erdal Pekmez, Mali Danışman Ahmet Akın, Geri Dönüşümcüler Odası Başkanı Hasan Koçyiğit , Mersin Bakkallar Odası Başkanı Ramazan Turan ve Başkan Yardımcısı Vedat Tatlı’nın da hazır bulunduğu ziyaret,  t sıcak ve samimi bir ortamda devam etti.

Benzer Haber

Ticaret İl Müdürü Sümer’den Başkan Sarı’ya ziyaret

Mersin Ticaret il Müdürü Ferhat Sümer Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı …