Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Bakkallar ve Bayiler Odası’nda nöbet değişimi

Mersin Bakkallar ve Bayiler Odası’nda nöbet değişimi

Mersin Bakkallar ve Bayiler Odası’nın üç adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulunda nöbet değişimi yaşandı son sözü söyleyen delegeler Ramazan Turan ve ekibinde karar kıldı.

Mersin Bakkallar ve Bayiler Odası’nın 202 yılı olağan genel kurul toplantısı yapıldı, Manolya Düğün Salonu’nda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mezitli Esnaf Odası Başkanı Mustafa Köç, Mersin Manavlar Odası Başkanı İzzet Mireş, Mersin Kebapçılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz,  Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Fotoğraf Sanatkarları Odası Başkanı Önder Türkmen, Mersin Sıhhi Su Tesisatçıları Ve Tenekeciler Odası Başkanı Hasan Çokgün, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Mersin Pazarcılar Odası Başkanı Abdulhalim Batur, Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Mersin Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Bekir Yücesoy, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise , Mustafa Köç, Doğan Gündüz, Cumali Taş, ve Nihat Dağdelen getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından genel kurula okunan gündem oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları ile gelecek dönem tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.

 

Eşref Tombak, Ramazan Turan ve Yüksel Altuntaş’ın başkanlık için yarıştığı genel kurulda ipi göğüsleyen taraf Ramazan Turan ve ekibi oldu. Kullanılan 1050 oydan 641 oyu hanesine yazdıran Ramazan Turan odanın başkanlığına seçilirken Vedat Tatlı, Atilla Vuruş, Resul Aşan, Aziz Demir, Kadri Gündoğdu, Ferit Erdoğan, Halil Bozkurt, Eyüp Türkan, Fikret Özkan, Nezir Ergin yönetim kuruluna, Murat Bayram Kök, Ramazan Aycil, Tahsin Pehlevan Denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …