Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Büfeciler Odası’nda Başkan “Adem Yaşat” güven tazeledi

Mersin Büfeciler Odası’nda Başkan “Adem Yaşat” güven tazeledi

Mersin Büfeciler Odası’nın iki adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulunda ipi göğüsleyen taraf mevcut başkan Adem Yaşat ve ekibi oldu. Yaşat ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.
 
Mersin Kervan Düğün salonunda gerçekleştirilen genel kurul toplantısına Mersin Esob Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Nihat Dağdelen, Mersin Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Mersin Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Eşref Tombak, Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Mersin Giyim Eşyaları Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez, Mersin Çiçekçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir İle Üyeler Katılım Gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda Divan Başkanlığına oy birliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise Doğan Gündüz, Nihat Dağdelen, Eşref Tombak ve Erdal Pekmez getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından genel kurula okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gündem maddelerinin sona ermesi sonrası seçimlere geçildi
 
Mevcut başkan Adem Yaşat, Ferhat Kaplan’ın listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen üyeler Başkan Yaşat ve ekibinde karar kıldı. Adem Yaşat Başkanlığındaki Mersin Büfeciler Odası’nda Mehmet Açıkbaş, Beritan Ertunç, Ferit Arnik, Zeynep Uçar, Bilal Kırtop, Abdurrahim Durmaz yönetim kurulu; Hanife İnceol, Habip Toker, Figen Özdemir Denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …