Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Camcılar Odası’nda Başkan Mehmet Torun güven tazeledi

Mersin Camcılar Odası’nda Başkan Mehmet Torun güven tazeledi

Mersin Camcılar Esnaf Odası’nın iki adayın başkanlık için yarıştığı genel kurul toplantısında zafere ulaşan isim mevcut Başkan Mehmet Torun ve ekibi oldu. Mehmet Torun ve ekibi bir hizmet dönemi için daha güven oyu aldı.

Birlik Konferans Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Erdemli  Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Mersin Kunduracılar Odası Başkanı Fatih Özcan, Mersin Sıhhi Su Tesisatçıları ve Tenekeciler Odası Başkanı Hasan Çokgün, Mersin Giyim Eşyaları Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Hüseyin Yalın, Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Kırtasiyeciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen,Mersin Marangozlar Odası Başkanı Bekir Yücesoy, Pazarcılar Odası Başkanı Abdulhalim Batur ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan kuruluna ise Doğan Gündüz, Nihat Dağdelen, İsmet Erdoğan ve Cumali Taş’ın oy birliğiyle getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından genel kurula okunan gündem maddelerinin oybirliğiyle kabul edilmesi sonrası, odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem tahmini bütçesi yönetim ve denetim kurullarının ibrası ile birlikte oybirliğiyle kabul edildi.

Daha sonra seçimlere geçildi. Mevcut başkan Mehmet Torun ile Ali Bayram Arslan’ın listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen üyeler Mehmet Torun ve ekibinde karar kıldı. Mehmet Torun yeniden başkanlığa getirilirken, Aykut Alp Çıtak, Muzaffer Yıldız, Ergül İrez, Bülent Ceylan, Recep Yaray ve Hüseyin Çakmak yönetim kuruluna, Ömer Aluç, Süleyman Atilla ve Mehmet Ali Yolgin Denetim kuruluna getirilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …