Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda “Ahmet Özdemir” Dönemi

Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda “Ahmet Özdemir” Dönemi

Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda yapılan olağan genel kurul toplantısında nöbet değişimi yaşandı. Mevcut başkan Ömer Şahbudak  ile Ahmet Özdemir’in listelerinin yarıştığı genel kurulda zafere ulaşan isim Ahmet Özdemir ve ekibi oldu.

Mersin Noax Otel yapılan genel kurul toplantısına Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Mersin Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez  ve üyeler katılım gösterdi.

Oy birliğiyle Divan Başkanlığına Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez , divan kuruluna ise Nihat Dağdelen ve Doğan Gündüz’ün  getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Divan Başkanı tarafından okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu ile gelecek dönem tahmini bütçenin de okunarak, yönetim ve denetim kurullarının ibrasıyla birlikte kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.

Mevcut Başkan Ömer Şahbudak ile Ahmet Özdemir’in listelerinin yarıştığı genel kurulda değişimde karar kılan Mersin Çiçekçi esnafı Ahmet Özdemir ve ekibini işbaşına getirdi. Ahmet Özdemir Başkanlığındaki Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Serkan Semen, Orhan Baydar, Abdullah Kaya, Bülent Aydın, Fatma Aydınlandı, Durmuş Torun yönetim kurulu; Filiz Bayır, Şerife Melis Sahillioğulları, Zehra Kurultay denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …