Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Elektrik Teknisyenleri Odası’nda Başkan Hüseyin Yalın Dönemi

Mersin Elektrik Teknisyenleri Odası’nda Başkan Hüseyin Yalın Dönemi

Mersin Elektrik Bobinaj ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odasının üç başkan adayının yarıştığı genel kurul toplantısında ipi göğüsleyen taraf Hüseyin Yalın ve ekibi oldu.
 
Mersin Güney Düğün Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başanı Talat Dinçer, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Tarus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Mersin Tesisatçılar Odası Başkanı Hasan Çokgün, Mersin Kunduracılar Odası Başkanı Fatih Özcan, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Mersin Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Bekir Yücesoy, Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan ile oda üyeleri katılım gösterdi.
Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan kuruluna ise Doğan Gündüz, Nihat Dağdelen ve Cumali Taş’ın oy birliğiyle getirildiği genel kurul, saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından genel kurula okunan gündem oy birliğiyle kabul edildi. Ardından Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okundu ve okunan raporlar yönetim ve denetim kurullarının ibrasıyla birlikte kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.
 
Mevcut Başkanı Mehmet Erol, Hüseyin Yalın ve Yunus İnce’nin listelerinin yarıştığı genel kurulda zafere ulaşan isim Hüseyin Yalın ve ekibi oldu. Hüseyin Yalın başkanlığındaki Mersin Elektrik Bobinaj ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odasında Ahmet Güzeller, Ali Bucak, Ergül Doğan, İdris Özmen, Hüseyin Yaman, Ali Değerli yönetim kurulu, Gökhan Duran Vural Çıpan ve Mehmet Kavukoğlu Denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …