Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Fotoğrafçılar Odası’nda Ahmet Bayansu dönemi

Mersin Fotoğrafçılar Odası’nda Ahmet Bayansu dönemi

Mersin Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın mevcut başkan Önder Türkmen’in aday olmadığı olağan genel kurul toplantısında Ahmet Bayansu ve ekibi hizmet bayrağını devraldı.

Mersin ESOB Konferans Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Erdemli  Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Sıhhi Su Tesisatçıları Ve Tenekeciler Odası Başkanı Hasan Çokgün, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Mersin Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Bekir Yücesoy, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez, Mersin Terziler Odası Başkanı Atilla Atar ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise Nihat Dağdelen, İsmet Erdoğan, Cumali Taş ve Doğan Gündüz’ün getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası, Divan Başkanı Talat Dincer tarafından okunan gündem maddeleri genel kurul üyelerince oy birliğiyle kabul edildi. Ardından odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okundu ve okunan raporlar yönetim ve denetim kurullarının ibralarıyla birlikte oy çokluğuyla kabul eldi. Gelecek dönem tahmini bütçenin okunması sonrası seçimlere geçildi.

Mevcut Başkan Önder Türkmen’in aday olmadığı seçimlerde Ahmet Bayansu odanın yeni başkanı olurken, Önder Türkmen, Ramazan Aykan, Ender Koçer ve Necati Tunç,Nurettin Tansu, Mahsum Gültekin yönetim kurulu; Serdar Çelik, Asiye Arseli Yalın ve Fatih Erkol ise Denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …