Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Hurdacılar Odası’nda Hasan Koçyiğit dönemi

Mersin Hurdacılar Odası’nda Hasan Koçyiğit dönemi

Mersin Hurdacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın mevcut başkan Mehmet Koçyiğit’in aday olmadığı seçimli genel kurul toplantısında Hasan Koçyiğit ve ekibi işbaşına getirildi.
 
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği konferans salonunda yapılan genel kurulda Divan Başkanlığına Doğan Gündüz, Başkan yardımcılığına ise Nihat Dağdelen getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile tahmini bütçesi okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi.
 
Çalışma hesap ve denetim kurulu raporlarının okunması sonrası seçimlere geçildi. Mevcut Başkan Mehmet Koçyiğit’in aday olmadığı genel kurulda seçimlere Hasan Koçyiğit başkanlığında tek liste halinde gidildi.
Hasan Koçyiğit Başkanlığındaki Mersin Hurdacılar Odasında Zülfikar Koyuncuoğlu, Hasan Öztürk, İbrahim Bıyık, Genco Durmuş, Muhsin Koçyiğıit ve Erdinç Arı yönetim kuruluna, Enes Ağor ve Hasan Uludoğan ve Koray İşgüven ise denetim kuruluna getirildi.
 

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …