Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Madeni Sanatkarlar Odası’nda Başkan Sabit Yelkovan güven tazeledi

Mersin Madeni Sanatkarlar Odası’nda Başkan Sabit Yelkovan güven tazeledi

Mersin Madeni Sanatkarlar Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında konulan Covid19 tespiti  nedeniyle katılım gösteremeyen  Sabit Yelkovan ve ekibi bir hizmet dönemi için daha üyelerinden güven oyu aldı.

Mersin 33 Düğün Salonunda gerçekleştirilen genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Erdemli  Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mersin Kunduracılar Odası Başkanı Fatih Özcan, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Tarus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Mersin Manavlar Odası Başkanı İzzet Mireş, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Mersin Oto Sanatkarları Odası Başkanı Ayhan Kabaali, Mersin Tesisatçılar Odası Başkanı Hasan Çokgün ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Divan Başkanlığına oy birliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise İsmet Erdoğan, Nihat Dağdelen, Hasan Çokgün ve Mustafa Köç’ün getirildiği genel kurul, saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Oda Başkanı Sabit Yelkovan’ın Covid sebebi ile karantinada olmasından dolayı  açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Üyesi Ali Karteper yaptı, konuşma sonrası Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçe okundu. Okunan raporlar genel kurul üyelerince yönetim ve denetim kurullarının ibrasıyla beraber oy birliğiyle kabul edildi.

Ardından seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Sabit Yelkovan ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi. Yelkovan başkanlığındaki Madeni Sanatkarlar Odasında Ali Karteper, Hüseyin Gök, Fevzi Dayıcık, Mehmet Can Sütlan, Kadir Durgun, Mustafa Can, Şükrü Güney ve Mehmet Binici yönetim kurulu, Mehmet Bayır, Güner Akgün ve Süleyman Yıldız denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …