Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Manavlar Odası’nda Başkan Mireş’e güven oyu

Mersin Manavlar Odası’nda Başkan Mireş’e güven oyu

Mersin Manavlar ve Seyyar Satıcılar Odası’nın yapılan genel kurulunda güven tazeleyen İzzet Mireş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha vize aldı.

Mersin Manavlar Odası’nın Timar Düğün salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dağdelen, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Mersin Kunduracılar Odası Başkanı Fatih Özcan, Mersin Oto Sanatkarları Odası Başkanı Ayhan Kabaali, Mersin Sıhhi Su Tesisatçıları ve Tenekeciler Odası Başkanı Hasan Çokgün, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu,Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası Kaplan Kiltaş, Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Biriketçiler Odası Başkanı Erdal Turgut, Tarsus Kahveciler Odası Başkanı Halil Şekerci ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan üyeliklerine ise Mustafa Köç ve  Nihat Dağdelen getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Oda Başkanı İzzet Mireş tarafından açılış konuşması yapıldı. Başkan Mireş tarafından geçmiş dönem çalışma ve hesap raporunun okunup oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda, Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından delegasyona okunan denetim kurulu, gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçe oy birliğiyle kabul edildi. Gündemin diğer maddelerinin okunup kabul edilmesi sonrası seçimlere geçildi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinden güven oyu alan İzzet Mireş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi. İzzet Mireş Başkanlığındaki Mersin Manavlar ve Seyyar Satıcılar Odasında Ali Salmış, Süleyman Karaçalı, Celal İnan, Şükrü Kılınçarslan, Mehmet Özcan ve Süleyman Karaçalı yönetim kuruluna, Ahmet Seydi Bahçalı Ali Özgür Doğan, Kudret Solunoğlu ise denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

no images were found

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …