Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Marangozlar Odası’nda Bekir Yücesoy’a güven oyu

Mersin Marangozlar Odası’nda Bekir Yücesoy’a güven oyu

Mersin Marangozlar ve Mobilyacılar Odası’nın iki başkan adaylı genel kurul toplantısında mevcut başkan Bekir Yücesoy ve ekibi zafere ulaşan isim oldu. Bekir Yücesoy ve ekibi üyelerinin güven oyu ile bir hizmet yılı için daha vize aldı.
 
Manolya Düğün Salonu’nda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dağdelen, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Tarsus Biriketçiler ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin Kunduracılar Odası Başkanı Fatih Özcan,Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez, Mersin Kebapçılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Mersin Fotoğraf Sanatkarları Odası Başkanı Önder Türkmen, ile oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise , Doğan Gündüz, Cumali Taş, ve Nihat Dağdelen getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından genel kurula okunan gündem oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları ile gelecek dönem tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi.
Bekir Yücesoy, İbrahim Doğan’ın başkanlık için yarıştığı genel kurulda ipi göğüsleyen taraf mevcut başkan Yücesoy ve ekibi oldu. Kullanılan 443 oydan 348 oyu hanesine yazdıran Bekir Yücesoy yeniden odanın başkanlığına seçilirken Zafer Baydemir, İbrahim Efecan, Selami Uysal, Hilmi Sarıabacı, Mehmet Sadık Özdemir, Ali Açıkgöz yönetim kuruluna, Murat Uçar, Hüseyin Güler, Volkan Çırak Denetim kuruluna seçilen isimler oldu.
 

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …