Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Matbaacılar Odası’nda Bora Tugay’a güven oyu

Mersin Matbaacılar Odası’nda Bora Tugay’a güven oyu

Mersin Matbaacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Bora Tugay ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi.
 
Birlik Konferans Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Mersin Sıhhi Su Tesisatçıları ve Tenekeciler Odası Başkanı Hasan Çokgün, Mersin Giyim Eşyaları Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Hüseyin Yalın, Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Kırtasiyeciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler Ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez ile oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Divan Başkanlığına oy birliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in, divan heyetine ise Nihat Dağdelen, Doğan Gündüz ve Cumali Taş’ın getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayıp, Divan Başkanı Dinçer tarafından okunan gündem maddelerinin oybirliğiyle kabul edilmesiyle devam etti. Ardından Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okunan geçmiş dönem hesap ve denetim kurulu raporları ve gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçe genel kurul üyelerince oy birliğiyle kabul gördü.
Gündem maddelerinin sona ermesi sonrası seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinin güvenoyunu alan Bora Tuğay ve ekibi bir hizmet dönemi için daha göreve seçildi. Bora Tuğay Başkanlığındaki Mersin Matbaacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odasında İlker Aydıner, Murat Ünal, Salih Kılıçaslan, Yunus Polat, Bülent Bilir ve Hayri Kaydırak yönetim kurulu; Serdar Altınbay, Ekrem Türk, Ahmet Dağdeviren Denetim kurulu olarak görev aldı.
 
 

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …