Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası’ında Veli Kaygusuz Güven Tazeledi

Mersin Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası’ında Veli Kaygusuz Güven Tazeledi

Mersin Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Veli Kaygusuz ve ekibi bir hizmet dönemi için daha göreve getirildi.

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği konferans salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Mersin Mobilyacılar Odası Başkanı Bekir Yücesoy, Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Mersin Camcılar Odası Başkanı Mehmet Torun, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Mersin Kırtasiyeciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Oybirliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan kuruluna ise Nihat Dağdelen, Doğan Gündüz, Reşat Kıvılcım, ve Ahmet Özdemir’in getirildiği genel kurul, saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından okunan gündem maddeleri genel kurulca oy birliğiyle kabul edildi. Oda Başkanı Veli Kaygusuz tarafından yapılan açılaş konuşması sonrası okunan geçmiş dönem çalışma,hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem tahmini bütçesi, yönetim ve denetim kurullarının ibrası ile birlikte kabul edildi.

Daha sonra ise seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinin güven oyu verdiği Veli Kaygusuz ve ekibi bir hizmet dönemi için daha vize aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …