Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Minibüscüler Odası’nda nöbet değişimi

Mersin Minibüscüler Odası’nda nöbet değişimi

Mersin Minibüscüler Odası’nın iki listenin yarıştığı genel kurulunda son sözü söyleyen delegeler Hacı Veli Çelik ve ekibinde karar kıldı.
 
Büyükşehir Kongre Merkezi’nde yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mersin Kebapçılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Mersin Kırtasiyeciler Odası Başkanı Mehmet Reşat Kıvılcım, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Tarsus Briketçiler ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Mersin Çiçekçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Bakkallar Odası Başkanı Eşref Tombak, Mersin Umum Servisçiler Odası Başkanı Zafer Çekmez, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır ile oda üyeleri katılım gösterdi.ile oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Doğan Gündüz, Nihat Dağdelen, İsmet Erdoğan, Mehmet Torun ise divan üyeliklerine getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası oda Başkanı Abdulaziz Biricik tarafından çalışma raporu okundu. Hesap raporu ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçenin okunarak genel kurulca oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.
 
Mevcut başkan Abdulaziz Biricik ile Hacı Veli Çelik’in listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen delegeler Başkan Çelik ve ekibinde karar kıldı. Hacı Veli Çelik Başkanlığındaki Mersin Minibüscüler Odasında Mehmet Kartal, Mehmet Eşsizoğlu, Vahit Çekmez, Berkan Kozan, Emre Aslan, Mehmet Mensur Tatlı Yönetim kuruluna, Sari Demir, İbrahim Duman, Hüseyin Vural denetim kuruluna getirilen isimler oldu.
 

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …