Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Oto Sanatkarlar Odası’nda Başkan “Ayhan Kabaali” güven tazeledi

Mersin Oto Sanatkarlar Odası’nda Başkan “Ayhan Kabaali” güven tazeledi

Mersin Oto Sanatkarlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın iki başkan adayının yarıştığı genel kurulunda son sözü söyleyen üyeler mevcut başkan Ayhan Kabaali ve ekibinde karar kıldı. 461 oyun kullanıldığı genel kurulda 381 oy alan Kabaali ve ekibi ipi göğüsleyen taraf oldu.
 
Mersin Manolya düğün salonunda yapılan genel kurul toplantısına Cumhuriyet Savcısı Turan Denizgöçer, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mersin Kebapçılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Mersin Çiçekçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Bakkallar Odası Başkanı Eşref Tombak, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Fotoğraf Sanatkarları Odası Başkanı Önder Türkmen, Mersin Sıhhi Su Tesisatçıları Ve Tenekeciler Odası Başkanı Hasan Çokgün, Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Mersin Kunduracılar Odası Başkanı Fatih Özcan, Mersin Marangozlar Ve Mobilyacılar Odası Başkanı Bekir Yücesoy, Mersin Manavlar Odası Başkanı İzzet Mireş, Tömük Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz,Mersin Terziler Odası Başkanı Atilla Atar ile oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise Veysel Sarı, Doğan Gündüz, İsmet Erdoğan, Nihat Dağdelen getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası gündem maddeleri genel kurula okunarak oylandı ve gündem oy birliğiyle kabul edildi. Mersin Oto Sanatkar Odası Başkanı Cevdet Tekbaş tarafından okunan geçmiş dönem çalışma ve hesap raporu ile denetim kurulu raporu genel kurulca oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin de oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda, gündem maddelerinin sona ermesi sonrası seçimlere geçildi.
Mevcut başkan Ayhan Kabaali ile Yusuf Kudubeş’in listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen üyeler tercihlerini Kabaali ve ekibinden yana kullandı. 461 oyun kullanıldığı genel kurulda 381 oyu hanesine yazdıran Ayhan Kabaali yeniden başkan seçilirken, Levent Gizli, Yahya Bilmez, Lütfi Yılmaz, Yakup Kınacı, Hamit Sırlıbaş, Metin Çilligöl, Bülent Karaağaçlı ve İsmail Öden yönetim kurulunda, Bayram ibiloğlu, Uğur Kara ve M. Can Demirarslan ise denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …