Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Pazarcılar Esnaf Odası’nda Başkan “Abdulhalim Batur” güven tazeledi

Mersin Pazarcılar Esnaf Odası’nda Başkan “Abdulhalim Batur” güven tazeledi

Mersin Pazarcılar Esnaf Odası’nın üç başkan adaylı genel kurul toplantısında mevcut başkan Abdulhalim Batur ve ekibi zafere ulaşan isim oldu. Abdulhalim Batur ve ekibi üyelerinin güven oyu ile bir hizmet yılı için daha vize aldı.
 
Manolya Düğün Salonu’nda yapılan genel kurul toplantısına Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mersin Kebapçılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Mersin Çiçekçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Bakkallar Odası Başkanı Eşref Tombak, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Fotoğraf Sanatkarları Odası Başkanı Önder Türkmen, Mersin Sıhhi Su Tesisatçıları Ve Tenekeciler Odası Başkanı Hasan Çokgün, Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez ile oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise , Veysel Sarı, Doğan Gündüz, İsmet Erdoğan ve Nihat Dağdelen getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından genel kurula okunan gündem oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları ile gelecek dönem tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi.
 
Abdulhalim Batur, Münür Güzel ve Hüseyin Kurtay’ın başkanlık için yarıştığı genel kurulda ipi göğüsleyen taraf mevcut başkan Batur ve ekibi oldu. Kullanılan 712 oydan 371 oyu hanesine yazdıran Abdulhalim Batur yeniden odanın başkanlığına seçilirken, Selman Akbaba, Kerem Kamal, Reşit Özdemir, Ferdi Pesen, Yasin Adıbelli, Nihat Kurtlu yönetim kuruluna, Ercan Çetin, Halit Baysal, Abdulhadi Esin Denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …