Ana Sayfa / Haberler / Mersin Sanayi Sitesi Yönetiminden Başkan Dinçer’e ziyaret

Mersin Sanayi Sitesi Yönetiminden Başkan Dinçer’e ziyaret

Mersin Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Berber, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Sarıalp ve Can Dursun ile Müdür Yardımcısı Funda Dinçer, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Bakanı Talat Dinçer’i ziyaret ettiler.
 
Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, ziyaretlerinden dolayı Mersin Sanayi Sitesi Başkanı Şaban Berber ve yönetim kurulu üyelerini teşekkür ederek, kent içerisinde dağınık bir vaziyette bulunan ve görüntü ile gürültü kirliliği yaratan esnaf sanatkarların ihtisas sanayi sitelilerine taşınması için yapacakları çalışmada ortak hareket etme amacı taşıdıklarını ifade etti.
 
Dinçer bu amaç doğrultusunda, içerisinde sanayi siteleri, ihtisas odaları, yerel idareler, TSO , mimarlar ve şehir plancılarına odasının da bulunduğu bir çatı kuruluş kurma amacında olduklarının altını çizerek, “Kentimizin sanayi sitesi konusunda artık ortak adım atması lazım. Kangrene dönen bu sorunu mutlak suretle çözmemiz lazım. Bunun için de birlik beraberlik içerisinde ortak hareket etmemiz büyük önem taşıyor” dedi.
Mersin Sanayi Sitesi Başkanı Şaban Berber’de esnaf sanatkarların çatı kuruluşu Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer tarafından kentimize ihtisas sanayi siteleri kurulması yönünde atılacak her adına sonuna kadar destek vereceklerini ifade etti.

Benzer Haber

Mersin’de Ahilik Haftası kısıtlamalı olarak kutlandı

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince bu yıl 28. Gerçekleştirilen Ahilik Kültürü Haftası etkinlikleri, Covid …