Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Tesisatçılar Odası’nda Hasan Çokgün’e güven oyu

Mersin Tesisatçılar Odası’nda Hasan Çokgün’e güven oyu

Mersin Sıhhi Tesisatçılar, Güneş Enerjisi İmalatçıları ve Tenekeciler Esnaf Odası’nın iki başkan adaylı genel kurul toplantısında mevcut başkan Hasan Çokgün ve ekibi zafere ulaşan isim oldu. Hasan Çokgün ve ekibi üyelerinin güven oyu ile bir hizmet yılı için daha vize aldı.

Mersin ESOB Hizmet binası konferans salonunda yapılan genel kurula Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dağdelen, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Tarsus Biriketçiler ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Mersin Çiçekçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, , Mersin Kunduracılar Odası Başkanı Fatih Özcan, Mersin Manavlar Odası Başkanı İzzet Mireş, ,Mersin Terziler Odası Başkanı Atilla Atar, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez, ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise , Veysel Sarı, Cumali Taş, İsmet Erdoğan ve Nihat Dağdelen getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından genel kurula okunan gündem oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları ile gelecek dönem tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi.

Hasan Çokgün, İbrahim Berati Şimşek’in başkanlık için yarıştığı genel kurulda ipi göğüsleyen taraf mevcut başkan Çokgün ve ekibi oldu. Hasan Çokgün yeniden odanın başkanlığına seçilirken, İzzettin Oğuz, Ferdun Yavuz, Murat Göçer, Ahmet Demir, Kamil Gür, Oktay Şık yönetim kuruluna, Hatice Canatar Polat, Fatma Çobanoğlu, Serap Çopur Denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

 

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …