Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi bir hizmet dönemi için daha vize aldı.

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği konferans salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Mersin Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Hüseyin Yalın, Tarsus Berberler Odası Başkanı Alper Deniz, , Mersin Hurdacılar Odası Başkanı  Hasan Koçyiğit, Mersin Camcılar Odası Başkanı Mehmet Torun Mersin Bakkalar Odası Başkanı Ramazan Turan, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan kuruluna ise Doğan Gündüz, Hasan Koçyiğit, Nihat Dağdelen, Ramazan Turan’ın getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporlarının okunarak yönetim ve denetim kurullarının ibrası ile birlikte oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin de okunarak oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda gündem dışı söz alan Divan ve Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer tüpçü esnafının korsan tüpçüler konusundaki sıkıntısını da yakından takip ettiğini kaydederek, “ Tüpçü esnafımızın en büyük sıkıntısı korsan tüp dağıtıcısı ve satıcıları. Bunun önüne geçilmesi konusunda odamızla işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Daha sonra ise seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi. Haydar Uygur başkanlığındaki Mersin Tüpçüler Esnaf Odasında Bayram Ali Aydoğdu, Enes Emir, Aydın Abalı, Ümit Taşçı, Hüseyin Adıgüzel Hacer Toraç yönetim kurulu; Ertan Doğan, Serdar Akın ve Ömer Aslan denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nda Ayhan Ay Güven Tazeledi

Gülnar Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Ayhan …