Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mut Esnaf Odası’nda Yusuf Köğçe ile  hizmete devam

Mut Esnaf Odası’nda Yusuf Köğçe ile  hizmete devam

Mut Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda yapılan genel kurul toplantısında 1107 oydan 586 oyu hanesine yazdırarak üyelerinin güven oyu verdiği Yusuf Köğçe ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.

Mut Ziraat Odası’nda yapılan genel kurul toplantısında Oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in divan heyetine ise Alper Deniz, Nail Uçak’ın getirildiği genel kurul, saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından okunan gündem maddelerinin oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okundu ve okunan raporlar yönetim ve denetim kurullarının ibralarıyla birlikte kabul edildi. Ardından okunan gelecek dönem çalışma raporu da oy birliğiyle kabul gördü.

Genel kurul gündem maddelerinin sona ermesi ile birlikte plaket törenine geçildi. Bu sene yılın il Ahisi seçilen Berber ustası Ekrem Pirgon’e Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ve Oda Başkanı Yusuf Köğçe tarafından  plaket taktim edildi.

Daha sonra ise seçimlere geçildi. Yusuf Köğce, Mustafa Pekduru ve Selçuk Bacaksız’ın listelerinin yarıştığı genel kurulda zafere ulaşan isim Yusuf Köğce ve ekibi oldu. Kullanılan 1107 oydan 586 oyu hanesine yazdıran Köğce başkanlığındaki Mut Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Zekeriye Doğan, Ahmet Zeybek, Süleyman Cüce, İsmail Bar, Murat Gülen, Ali Gündoğdu, Veli Karakuş ve Adem Gökalp yönetim kurulu; Mesut Şimşek, Cüneyt Çelik ve Serkan Türk denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …