Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Mut Şoförler Odası’nda Başkan Evren’e güven oyu

Mut Şoförler Odası’nda Başkan Evren’e güven oyu

Mut Şoförler ve Otomobilciler Odasının mevcut başkan Mustafa Evren ile Öğrenci Koop Başkanı Hasan Tekin’in başkanlık için yarıştığı genel kurulunda ipi göğüsleyen taraf Mustafa Evren ve ekibi oldu. Geçerli 397 oydan 250 oyu hanesine yazdıran Mustafa Evren bir hizmet dönemi için daha güven oyu alırken, Hasan Tekin ile 147 oyda kaldı.

Mut Şoförler ve Otomobilciler Odası Hizmet binasında gerçekleştirilen genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Gülnar Esnaf Odası Başkanı Zeynel Nar, Aydıncık Esnaf Odası Başkanı Mithat Akıncı, Aydıncık Şöförler Odası Başkanı Ertuğrul Kocaoğlu ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Divan Başkanlığına Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in Birlik Yöneticileri Uçal Mavili, İsmet Erdoğan, Mustafa Köç ile Zeynel Nar’ın ise divan heyeti olarak yer aldığı genel kurulda, Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından genel kurula okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi.

Gündem maddelerinin sona ermesi sonrası plaket törenine geçildi.

Mut Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Evren, odaya olan hizmet ve katkılarından dolayı Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’e plaket taktim etti.

Daha sonra seçimlere geçildi mevcut Başkan Mustafa Evren ile öğrenci Koop Başkanı Hasan Tekin’in listelerinin yarıştığı genel kurulda, zafere ulaşan isim Mustafa Evren ve ekibi oldu. Başkan Evren, 397 geçerli oydan 250 oyu hanesine yazdırarak bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirilirken, Hasan Tekin 147 oyda kaldı.

Mustafa Evren Başkanlığındaki Mut Şoförler ve Otomobilciler Odasında Abdurrahman Ertunç, Mustafa Aslan, Cengiz Çetin, Ali Çalışkan, Bünyamin Şeker ve Ali Kara Yönetim kurulu; Serkan Karakan, Mehmet Coşkun ve Hasan Met denetim kurulu olarak yer aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …