Ana Sayfa / Haberler / Pandemi Kurulu Vali Su Başkanlığında toplandı

Pandemi Kurulu Vali Su Başkanlığında toplandı

Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı kentimizde yürütülen çalışmalar ile ilave tedbirlerin görüşüldüğü ‘İl Pandemi Koordinasyon Kurulu Toplantısı’ Vali Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleştirildi.
 
Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; Vali Yardımcıları, il müdürleri, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ile ilgili kamu kurum ve kuruluş temsilcileri katılım gösterdi.
Toplantıda yaptığı konuşmasında, ilimizde alınan tedbirler hakkında değerlendirmelerde bulunan Vali Ali İhsan Su, ilimizin turuncu renkte olduğunu vurgu yaparak, toplumumuzun topyekün mücadelesiyle hedefin önce mavi, daha sonra ise beyaz olduğuna vurgu yaptı.
 
Alınan kararlara harfiyen uyulmasının önemine dikkat çeken Vali Su, işyerlerinde hijyen, mesafe, maska kurallarına harfiyen uyulması gerektiğini kaydederek, bu anlamda tüm STK lar ve kurum kuruluşlarla birlikte dinamik denetim sürecine devam edileceği bilgisini paylaştı.

Benzer Haber

Hibe desteğine NACE kodu engeli

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemince Covid …