Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Silifke Bakkal Bayi ve Gıda Maddeleri Esnaf Odası’nda Başkan Zahide Doğan güven tazeledi

Silifke Bakkal Bayi ve Gıda Maddeleri Esnaf Odası’nda Başkan Zahide Doğan güven tazeledi

Silifke Bakkal, Bayi ve Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Zahide Doğan ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi.
 
Silifke Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan genel kurula Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, , Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Silifke TSO Başkanı Nurettin Kaynar, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mezitli Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Gülnar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zeynel Nar, Silifke Minibüsçüler Odası Başkanı Yılmaz Kaya ile siyasi parti temsilcileri, STK Temsilcileri ve oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Divan Başkanlığına oybirliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise İsmet Erdoğan, Mustafa Köç, Cumali Taş ve Nail Uçak’nın getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Gündem maddelerinden yer alan geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okunda ve okunan raporlar yönetim ve denetim kurullarının ibrası ile birlikte kabul edildi.
 
Gündem maddelerinin sona ermesi ve misafirlerin konuşmaları sonrası seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerden üyelerinden yeniden güven oyu alan Zahide Doğan ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi. Zahide Doğan Başkanlığındaki Silifke Bakkal, Bayi ve Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odasında Adem Sak, Hüseyin Dölek, Sedat Şahin, Ali Rıza Öztekin, Muhterem Akça ve Muharrem Kulak yönetim kurulu; Hasan Kır, Mehmet Eriş ve Erkan Andırınlıoğlu ise Denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …