Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Silifke Minibüscüler Odası’nda Yılmaz Kaya güven tazeledi

Silifke Minibüscüler Odası’nda Yılmaz Kaya güven tazeledi

Silifke Minibüscüler Esnaf Odası’nın iki adayın yarıştığı genel kurulunda son sözü söyleyen delegeler mevcut başkan Yılmaz Kaya’da karar kıldı. Yılmaz Kaya ve ekibi aldığı güven oyu ile yeniden iş başına gelen isim oldu.

Silifke Belediye Salonunda yapılan genel kurula Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Silifke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili, Erdemli  Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mezitli Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanı Cumali Taş, Silifke Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Zahide Doğan ve oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birilğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu başkanı Talat Dinçer, divan yönetimine ise Uçal Mavili, İsmet Erdoğan ve Mustafa Köç getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Oda Başkanı Yılmaz Kaya tarafından geçmiş dönem çalışma ve hesap raporu okundu. Okunan raporlar delegasyonca oy birliğiyle kabul edildi. Denetim kurulu raporu gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda gündem maddelerinin sona ermesi sonrası seçimlere geçildi.

Mevcut başkan Yılmaz Kaya ile Musa Uslu’nun listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen delegeler Kaya ve ekibinde karar kıldı. Yılmaz Kaya Başkanlığındaki Silifke Minibüscüler Odasında Nadir Çelik, Selami Sayarlı, İzzet Öz, Mustafa Partal, Muhammet Gülü, Süleyman Türe yönetim kuruluna, Eray Kulakçı, Murat Arıcı ve Hayati Gülsünler ise denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …