Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tarsus Berberler Odası’ndan Alper Deniz’le yeniden

Tarsus Berberler Odası’ndan Alper Deniz’le yeniden

Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında üyelerinden güven oyu alan Alper Deniz ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.
 
Tarsus Belediye Nikah Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus 2. Nolu EKK Başkanı Bektaş Arslan, Tarsus Kunduracılar Odası Başkanı Ersin Deveci, Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası Başkanı Halil Şekerci, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Tarsus Briketçiler Ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Tarsus Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş ile oda üyeleri ve diğer davetliler katılım gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan üyeliklerine ise Erdoğan Yalçın, Duran Şen, getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okunarak genel kurula sunuldu ve raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oy birliğiyle kabul edilmesi sonrası seçimlere geçildi.
 
Tek liste halinde gidilen seçimlerde Alper Deniz ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Alper Deniz Başkanlığındaki Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası’nda Ünal Ergen, Ali Akar, Mustafa Kayhan, Hüseyin Tekin, Taner Aran ve Gökhan Tunç yönetim kurulunu oluştururken, Murat Mert, Hayri Aslan ve Demet Sidal Denetim Kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …