Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tarsus Elektrik Teknisyenleri Odası’nda “Şehmus Mahsun Karataş” dönemi

Tarsus Elektrik Teknisyenleri Odası’nda “Şehmus Mahsun Karataş” dönemi

Tarsus Elektrik Teknisyenleri Odası’nın dört başkan adaylı genel kurul toplantısında Şehmus Mahsun Karataş ekibi zafere ulaşan isim oldu. Şehmus Mahsun Karataş ve ekibi  üyelerinin güven oyu ile bir hizmet yılı için vize aldı.

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası Kaplan Kiltaş, Biriketçiler Odası Başkanı Erdal Turgut, Tarsus Kahveciler Odası Başkanı Halil Şekerci, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez, Tarsus Kunduracılar Odası Başkanı Ersin Deveci, Tarsus Kebapçılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Ali Tavman, Tarsus Marangozlar Ve Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş, Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası Başkanı Halil Şekerci, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez Tarsus 1 Nolu EKK Başkanı Mahmut Şahin, Tarsus 2 Nolu EKK Başkanı Bektaş Aslan,  ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Oy birliğiyle Divan başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in, divan heyetine ise Duran Şen, Nail Uçak ve Cumali Taş’ın getirildiği genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi.  Daha sonra geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları ile gelecek dönem tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi.

Mükafat Tanrıverdi, Şehmus Mahsun Karataş, Bekir Can ve Gökbey Ülkü’nün başkanlık için yarıştığı genel kurulda ipi göğüsleyen taraf başkan Karataş ve ekibi oldu. Kullanılan 343 oydan 138 oyu hanesine yazdıran Şehmus Mahsun Karataş odanın başkanlığına seçilirken, Fırat Tekin, Fatih Kılıç, Serdal Özokçu, Yusuf Göktaş, Serin Kanat, Nazmi Kırboğa yönetim kuruluna, Fatih Özbilgez, Ramazan Efe, Yüce Avcı Denetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …