Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tarsus Fırıncılar Odası’nda Başkan Yaşar güven tazeledi

Tarsus Fırıncılar Odası’nda Başkan Yaşar güven tazeledi

Tarsus Fırıncılar Odası’nın yapılan genel kurul toplantısında üyelerinin güven oyu verdiği Suat Yaşar  ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.

Tarsus Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Salonunda yapılan genel kurula Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyon Başkanı Murat Kavuncu, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası Başkanı Halil Şekerci, Tarsus Terziler Odası Başkanı Nevzat Topacık, Tarsus Kunduracılar Odası Başkanı Ersin Deveci, Eski Mersin Fırıncılar Odası Başkanı Şenol Kansu,Tarsus Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler Ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Tarsus Briketçiler Ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez, Tarsus 1 Nolu Ekk Başkanı Mahmut Şahin, meclis üyeleri ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer getirilirken Duran Şen, Nail Uçak ve Cumali Taş Divan heyeti olarak yer aldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından gündem maddeleri okunarak genel kurula sunuldu ve gündem oy birliğiyle kabul edildi. Oda Başkanı Suat Yaşar tarafından çalışma ve hesap raporu ile denetim kurulu raporunun okunup, oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda, gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçede oylanarak kabul gördü.

Daha sonra ise seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinin güven oyu verdiği Başkan Suat Yaşar bir hizmet dönemi için daha göreve seçildi. Yaşar Başkanlığındaki Tarsus Fırıncılar Odasında Yusuf Ziya Ateş, İlker Yiğit, Hasan Hizmetçi, Efendi Altın, Ramazan Çelen, Murat Kavuncu yönetim kurulu; Süleyman Zümrüt, Emrah Darılmaz, Mehmet Tenruh Denetim kurulu olarak görev aldı

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …