Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tarsus Fotoğrafçılar Odası’ndan Başkan Taş’a güven oyu

Tarsus Fotoğrafçılar Odası’ndan Başkan Taş’a güven oyu

Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında üyelerinin tam desteğini alan mevcut başkan Cumali Taş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha göreve getirildi.
 
Tarsus Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Mersin Fotoğrafçılar Odası Başkanı Önder Türkmen, Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Briketçiler Odası Başkanı Erdal Turgut, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Tavman, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Kahveciler Odası Başkanı Halil Şekerci, Tarsus 1 Nolu EKK Başkanı Mahmut Şahin, Tarsus 2 Nolu EKK Başkanı Bektaş Aslan ile oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Açılış ve yoklama sonrası oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer; divan heyetine ise Erdoğan Yalçın ve Duran Şen getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşı sonrası Oda Başkanı Cumali Taş tarafından okunan çalışma raporu oy birliğiyle kabul edildi. Ardından okunan hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma ve tahmini bütçede okunarak oy birliğiyle kabul gördü
 
Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinin tam desteğini alan Cumali Taş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Cumali Taş Başkanlığındaki Tarsus Fotoğrafçılar Odasında Ramazan Arduç, Abdurrahman Doğan, Savaş Küçüköner, Mehmet Tekin, Mehmet Ağıroğlu ve Tufan Gülşen yönetim kurulu, Murat Mengilli, Müjdat Pırlak ve Sibel Gündüz Denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …