Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tarsus Kahveciler Odası’nda Başkan Şekerci’ye güven oyu

Tarsus Kahveciler Odası’nda Başkan Şekerci’ye güven oyu

Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası’nın yapılan olağan genel kurulunda Halil Şekerci ve ekibi, üyelerinin verdiği güven oyu ile bir dönem için daha vize aldı.
 
Tarsus Şehir Kulübünde yapılan genel kurula Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Mersin Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Nihat Dağdelen Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler Ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Tarsus Kunduracılar Odası Başkanı Ersin Deveci Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Tavman, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez, Tarsus Terziler Odası Başkanı Nevzat Topacık, Tarsus Umum Servis Araçları Odası Başkanı Mehmet Tıraş, Tarsus Biriketçiler ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Tarsus Marangozlar Ve Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş, Tarsus Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Mükafat Tanrıverdi, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez Tarsus, 1 Nolu EKK Başkanı Mahmut Şahin, muhtarlar, gazeteciler, sivil toplum kuruluş yöneticileri, meclis üyeleri ve oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan üyeliklerine ise Erdoğan Yalçın, Duran Şen ve Cumali Taş getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası oda çalışma raporu ve denetim kurulu raporu Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin de okunarak oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda gündem maddeleri sonrası gündem dışı konuşan Divan Başkanı ve Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, salgın döneminde kahvehanelerin ve oyun salonlarının en çok kapalı kalıp zarar gördüğünü dikkat çekerek, bu meslek dallarındaki esnafa doğrudan destek yada faizsiz kredi desteği verilmesi gerektiğini ifade etti.
 
Daha sonra seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Halil Şekerci ve ekibi üyelerinden aldığı güven oyu ile bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Hali Şekerci Başkanlığındaki Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odasında Ramazan Tiken, Feyzullah Kılbacak, Saffet Aktaş, Niyazi Tunç, Mehmet Ak ve Soner Şahin yönetim kurulu, Şaban Edip Anıtoğlu, İsmail Akyel ve İbrahim Erdoğan denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …