Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tarsus Lokantacılar Odası’nda “Ali Tavman” güven tazeledi

Tarsus Lokantacılar Odası’nda “Ali Tavman” güven tazeledi

Tarsus Lokantacılar Kebapçılar ve Pastacılar Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında Ali Tavman ve ekibi üyelerinin güven oyu ile bir hizmet dönemi için daha vize aldı.

Tarsus Şehir Kulübünde yapılan genel kurula Mersin Esob Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş, Tarsus Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Şehmus Mahsun Karataş, Tarsus Terziler Odası Başkanı Nevzat Topacık, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Kunduracılar Odası Başkanı Ersin Deveci, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler Ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Tarsus Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Tarsus Biriketçiler Ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez, Mersin Kebapçılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş Tarsus 1 Nolu Ekk Başkanı Mahmut Şahin, 2 Nolu Ekk Başkanı Bektaş Aslan, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ile üyeler katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer getirilirken, Nail Uçak, Cumali Taş, Erdoğan Yalçın ve Mustafa Güçyetmez divan heyetine seçilen isimler oldu. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından oda başkanı Ali Tavman tarafından yapılan açılış konuşması sonrası okunan geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu genel kurulca oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin de okunarak oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Tavman ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Ali Tavman Başkanlığındaki Tarsus Lokantacılar, Kebapçılar ve Pastacılar Odasında Danyal Yapıcı, Musa Karabaş, Atilla Yıldız, Nazlı Şan, Ali Ürkütür, Aytaç Kaplan yönetim kurulu olarak görev alırken, Sercan Sofi, Cihan Kandemir, Ömür Sulanç ise denetim kuruluna getirilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …