Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası’nda Kaplan Kiltaş’a güven oyu

Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası’nda Kaplan Kiltaş’a güven oyu

Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında Kaplan Kiltaş ve ekibi üyelerinin verdiği güven oyu ile bir dönem için daha vize aldı.
 
Tarsus Şoförler Odası toplantı salonunda yapılan genel kurula Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Başkanı İsmet Erdoğan, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler Ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır,Tarsus Kunduracılar Odası Başkanı Ersin Deveci Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Briketçiler Odası Başkanı Erdal Turgut, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Tavman, Kahveciler Odası Başkanı Halil Şekerci, Mersin Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez, Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez Tarsus Marangozlar Ve Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş Tarsus 1 Nolu EKK Başkanı Mahmut Şahin, Tarsus 2 Nolu EKK Başkanı Bektaş Aslan, sivil toplum kuruluş yöneticileri, meclis üyeleri ve oda üyeleri katılım gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, getirilirken, Erdoğan Yalçın, Cumali Taş, Duran Şen, Mahmut Şahin divan heyeti olarak yer aldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından, oda başkanı Kaplan Kiltaş tarafından açılış konuşması yapıldı. Oadının geçmiş dönem çalışma ve hesap raporları ile denetim kurulu raporlarının okunup oy birilğiyle kabul edildiği genel kurulda, daha sonra ise gelecek dönem çalışma ve hesap raporları ile tahmini bütçe okunarak oylamaya sunuldu ve raporlar oy birliğiyle kabul gördü.
 
Tek liste halinde gidilen seçimlerde Kaplan Kiltaş ve ekibi üyelerinden aldığı güven oyu ile bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Kaplan Kiltaş Başkanılğındaki Tarsus Madeni Sanatkarlar OdasıHayri Başlı, Nihat Dikici, Alpaslan Kent, Ali Esimek, Ahmet Yücel Temizkan, Ahmet Uğuz, Mustafa Ulusoy, Şefik Genç yönetim kuruluna seçilirken, Denetim Kuruluna ise Selim Tuncer, Yusuf Çopur ve Süleyman Bostan getirildi.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …