Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tarsus Servis Araçları Odası’nda Başkan Tıraş güven tazeledi

Tarsus Servis Araçları Odası’nda Başkan Tıraş güven tazeledi

Tarsus Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası’nın üç adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulunda ipi göğüsleyen taraf mevcut başkan Mehmet Tıraş ve ekibi oldu. Tıraş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.
 
Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası salonunda gerçekleştirilen genel kurul toplantısına Mersin Esob Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Tarsus Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Doğan Kocabaş, Mersin Manavlar Odası Başkanı İzzet Mireş, Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası Başkanı Halil Şekerci, Tarsus Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Şehmus Mahsun Karataş, Tarsus Terziler Odası Başkanı Nevzat Topacık, Adana Umum Servis Araçları Odası Başkanı Ünsal Perçin, Mersin Giyim Eşyaları Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Çiçekçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdemir, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tarsus Kunduracılar Odası Başkanı Ersin Deveci, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler Ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Tarsus Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Tarsus Biriketçiler Ve Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut, Tarsus Fotoğrafçılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Tenekeciler Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez, Tarsus Madeni Sanatlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş Tarsus 1 Nolu Ekk Başkanı Mahmut Şahin, 2 Nolu Ekk Başkanı Bektaş Aslan İle Üyeler Katılım Gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda Divan Başkanlığına oy birliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise Duran Şen, Nail Uçak, Erdoğan Yalçın ve Cumali Taş getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından genel kurula okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi.
 
Gündem maddelerinin sona ermesi sonrası plaket törenine geçildi.
Tarsus Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Tıraş, odaya olan hizmet ve katkılarından dolayı Tarsus Şoförler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Yeni EKK Başkanı Bektaş Aslan ve EKK Başkanı Mahmut Şahin ‘e plaketleri Birlik Başkanı Talat Dinçer ve oda Başkanı Mehmet Tıraş tarafından verildi.
 
Plaket töreni sonrası seçimlere geçildi. Mevcut başkan Mehmet Tıraş, Haydar Erkek, İhsan Torun’un listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen üyeler Başkan Tıraş ve ekibinde karar kıldı. Mehmet Tıraş Başkanlığındaki Tarsus Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası’nda Oğuz Özkan, Musa Erol, Emrah Işık, Haluk Eren, Kadir Kılıboz, Gürkan Yalçınkaya yönetim kurulu; Yılmaz Alınç, Recep Gökhan Karakulak, İsa Akın Denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …