Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tarsus Tuhafiyeciler Odası’nda Özkır güven tazeledi

Tarsus Tuhafiyeciler Odası’nda Özkır güven tazeledi

Tarsus Tuhafiyeciler ve Züccaciyeciler Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında üyelerinden güven oyu alan Hüseyin Özkır ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.
 
Tarsus Belediye Nikah Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin, Tarsus oda başkanları ile oda üyeleri ve diğer davetliler katılım gösterdi.
 
Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Güçyetmez getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporları okunarak genel kurula sunuldu ve raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oy birliğiyle kabul edilmesi sonrası seçimlere geçildi.
 
Tek liste halinde gidilen seçimlerde Hüseyin Özkır ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Hüseyin Özkır Başkanlığındaki Tarsus Tuhafiyeciler ve Züccaciyeciler Odası’nda Kenan Aslancan, Murat Kınıs, Eyyüp Yıldızbakan, Hamza Kaya, Mehmet İnak, Fethiye Verdi yönetim kurulunu oluştururken, Feyzi Kılıç, Teoman Tanrıverdi, Ozan Yılmaztürk Denetim Kuruluna seçilen isimler oldu.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …