Ana Sayfa / 2022 Genel Kurullar / Tömük Esnaf Odası’nda Başkan Yılmaz’a güven oyu

Tömük Esnaf Odası’nda Başkan Yılmaz’a güven oyu

Tömük Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın üç  listenin başkanlık için yarıştığı genel kurulunda zafere ulaşan isim mevcut başkan Mehmet Yılmaz oldu. Kullanılan geçerli 902 oydan 415 oyu hanesine yazdıran Mehmet Yılmaz  seçimin galibi oldu.

Tömük Düğün Salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Tarsus Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak,Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Erdemli Esnaf Sanatarlar Odası Başkanı Halil Metik, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz,Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Mersin Umum Servis Araçları Odası Başkanı Zafer Çekmez, Mersin Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Tömük Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Öztemur ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda Divan Başkanlığına oy birliğiyle Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan heyetine ise Halil Metik, Mustafa Köç, İsmet Erdoğan ve Cumali Taş getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı tarafından genel kurula okunan gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra odanın geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetim kurulu raporu ile tahmini bütçesi Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından genel kurula okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gündem maddelerinin sona ermesi sonrası seçimlere geçildi

Mevcut Başkan Mehmet Yılmaz, İsa Şen ve Bülent Özbek’in listelerinin Yarıştığı Genel kurulda son sözü söyleyen delegeler Mehmet Yılmaz ve ekibinde karar kıldı. 902 geçerli oyun kullanıldığı seçimlerde 415 oy alan Mehmet Yılmaz bir dönem için daha güven oyu alarak yeniden başkanlığa getirildi.

Mehmet Yılmaz Başkanlığındaki Tömük Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda Veli Uzun, Fuat Temiz, Fatma Gündoğdu, Mehmet Ali Demir, Durmuş Ali Demir, Yurdal Pardı, Mehmet Kale ve Emrah Gültekin Yönetim kurulu; Mustafa Kara, Mehmet Boz ve İmran Genç denetim kurulu olarak görev aldı.

Benzer Haber

Mersin Tüpçüler Odası’nda Başkan Uygur’a güven oyu

Mersin Tüpçüler Esnaf Odası’nın genel kurul toplantısında üyelerinin tam destek verdiği Haydar Uygur ve ekibi …